II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023
Numer referencyjny: ZG.270.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki łowieckiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023.
Szacunkowa wartość zamówienia uwzględnia zamówienie podstawowe, prawo opcji o wartości 20% zamówienia podstawowego oraz zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP o wartości 50% zamówienia podstawowego.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet I - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Świbie i Ciochowice
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45000000 Roboty budowlane
60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
77200000 Usługi leśnictwa
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Świbie i Ciochowice. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet II - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Centawa i Płużnica, gospodarka łowiecka na terenie Ośrodka Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Rudziniec
Część nr: 2
77600000 Usługi myśliwskie
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Centawa i Płużnica oraz na terenie OHZ. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet III - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Nogowczyce, Proboszczowice, Kozłów i Łącza
Część nr: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Nogowczyce, Proboszczowice, Kozłów i Łącza. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet IV - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Paczyna, Łaskarzówka oraz z zakresu obsługi Punktu Alarmowo - Dyspozycyjnego (PAD) i wież obserwacyjnych
Część nr: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna w leśnictwach Paczyna, Łaskarzówka oraz z zakresu obsługi Punktu Alarmowo - Dyspozycyjnego (PAD) i wież obserwacyjnych do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.
Pakiet V - usługi z zakresu zagospodarowania i użytkowania lasu w leśnictwach Ostropa, Sierakowice, Trachy
Część nr: 5
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Rudziniec w roku 2023 w leśnictwach Ostropa, Sierakowice, Trachy. Szczegółowy opis ujęto w SWZ przedmiotowego postępowania.