Építési beruházás - 455305-2020
Submission deadline has been amended by:  534453-2020
Magyarország-Budapest: Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
2020/S 189-455305
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Fonyódligeti Erzsébet-tábor megvalósítása
Hivatkozási szám: EKR000951302020
II.1.2)Fő CPV-kód
45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Fonyódligeti Erzsébet-tábor infrastrukturális fejlesztési munkáinak teljes körű tervezése, kivitelezése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Főbb mennyiségek:
Tervezési program szerinti tervdokumentáció készítése, valamint tervezői művezetés, és kivitelezés.
1. Bontás
— teljes épület bontása összesen 8 104,94 lm 3
— faház alépítmények bontása összesen 4 067,55 m2
2. Meglévő, megmaradó épületek felújítása, átalakítása
2.1. Porta épülete
— beltéri felújítás, átalakítás összesen 59,48 m2
— műanyag kültéri nyílászárók cseréje összesen 10,84 m2
2.2. Raktár-műhely épület
— beltéri felújítás, átalakítás összesen 321,76 m2
— műanyag kültéri nyílászárók cseréje összesen 74,82 m2
— utólagos homlokzatszigetelés összesen 328,96 m2
2.3. Központi épület
— beltéri felújítás, átalakítás összesen 3 394 m2
— műanyag kültéri nyílászárók cseréje összesen 424,26 m2
— utólagos homlokzatszigetelés összesen 551 m2
— padlásfödém szigetelés összesen 498,35 m2
2.4. Apartman ház
Beltéri felújítás, átalakítás összesen 339,01 m2
3. Fejlesztések
3.1. Új sátrak
— altábori szállássátor összesen 40 db
Befogadóképesség 20 fő/sátor
Összesen 2 828,4 m2
— rendezvénysátor összesen 1 db
Befogadóképesség 800 fő
Összesen 976 m2
3.2. Új vizesblokk építése összesen 7 db
Összesen 736,88 m2
A kivitelezéssel megvalósuló/.érintett (új építmény felépítése és/vagy meglévő építmény bővítése és/vagy felújítása) építmények hasznos alapterülete összesen: 8 626,71 m2
4. Kültéri munkák
— térkő burkolat összesen 3 564 m2
— bazaltbeton burkolat összesen 16 480 m2
— kerítésépítés összesen 1 745 fm
— gyepvetés összesen 70 000 m2
— fa ültetés összesen 510 db
— cserje ültetése összesen 10 000 db
— évelők ültetése összesen 12 000 db
Ajánlatkérő gyermektáboroztatást, mint közfeladatot ellátó szervezet. A kivitelezés egy részét a gyermektáboroztatással párhuzamosan kell végezni.
A teljes mennyiséget, és részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok tartalmazzák.