Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 455995-2020
България-София: Пощенски пликове
2020/S 189-455995
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на финансите
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва периодични доставки на пощески пликове и бланки за нуждите на Министерство на финансите по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва периодични доставки на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на финансите по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-6/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).