Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dodávky - 456087-2022
Slovensko-Bratislava: Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
2022/S 160-456087
Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Tovary
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Centrálne obstarávanie zariadení IKT s nízkym negatívnym vplyvom na životné prostredie
Referenčné číslo: 2022
II.1.2)Hlavný kód CPV
30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup výpočtovej techniky
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30213000 Osobné počítače
30213100 Prenosné počítače
30231000 Počítačové monitory a konzoly
30231310 Ploché displeje
30237410 Počítačová myš
30237460 Počítačové klávesnice
II.2.4)Opis obstarávania: