Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výběr bank na provádění plateb v EUR převážně v oblasti SEPA
Spisové číslo: SRB/OP/1/2019
II.1.2)Hlavní kód CPV66600000 Řízení rizik, hotovosti a likvidity
II.1.4)Stručný popis:
Výběr bank na provádění plateb v EUR převážně v oblasti SEPA. Nahlédněte prosím do zadávací dokumentace, která je k dispozici na internetové adrese elektronického podávání nabídek (e-tendering) uvedené výše v oddílu 1.3) „Komunikace“.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV66600000 Řízení rizik, hotovosti a likvidity
II.2.4)Popis zakázky:
Nahlédněte prosím do zadávací dokumentace, která je k dispozici na internetové adrese elektronického podávání nabídek (e-tendering) uvedené výše v oddílu I.3) „Komunikace“.