С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Услуги - 456471-2023
България-София: ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
2023/S 144-456471
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Подновяване на абонаментни лицензи за „Единна система за управление на информационната сигурност, събития и уязвимости, свързани с информационните активи на Столична община
II.1.2)Основен CPV код
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 520 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Подновяване на абонаментни лицензи за „Единна система за управление на информационната сигурност, събития и уязвимости, свързани с информационните активи на Столична община, съгласно Техническото задание на Възложителя.