Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Zabudowa zagęszczacza lamelowego w ZPMW JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Kupno
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Knurów – JSW S.A. KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów.
Kod NUTS PL229 Gliwicki
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Termin wykonania zamówienia: do 14 miesięcy od daty protokolarnego przekazania terenu budowy, w tym:
a) protokolarne przekazanie terenu budowy nastąpi do 14 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy,
b) terminy wykonania poszczególnych etapów umowy – zgodnie z harmonogramem rzeczowo-finansowym, stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji technicznej/umowy,
c) kompletne wykonanie zamówienia z oddaniem do ruchu zagęszczacza lamelowego wraz z przeprowadzeniem prób ruchowych – do 14 miesięcy od daty protokolarnego przekazania terenu budowy.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)42900000 Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 15 938 340 PLN
Łącznie z VAT. Stawka VAT (%) 23