Lieferungen - 456563-2021
die Slowakei-Bratislava: Computeranlagen und Zubehör
2021/S 176-456563
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
IKT zariadenia DNS
Referenznummer der Bekanntmachung: V2021386
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (ďalej ako "DNS") je najmä dodávka vybraného sortimentu osobných počítačov, prenosných počítačov, serverov, sieťových prvkov, softvéru, snímačov, skenerov, tlačiarní, periférnych zariadení a príslušenstva, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania (ďalej ako "CPV") najmä v rozsahu skupiny 302, 324, 351, 480, 482, 483, 485, 487, 488, 489. Predmetom zákaziek môže byť aj poskytovanie súvisiacich služieb.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 46 746 150.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30212000 Hardware für Minicomputer
30212100 Hauptprozessoren für Minicomputer
30213000 Personalcomputer
30213100 Tragbare Computer
30213200 Tablettcomputer
30213300 Tischcomputer
30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer
30213500 Taschencomputer
30214000 Arbeitsplätze
30215000 Hardware für Mikrocomputer
30215100 Hauptprozessoren für Mikrocomputer
30230000 Computerbezogene Geräte
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
30231100 Computerterminals
30231300 Bildschirme
30231310 Flachbildschirme
30231320 Tastbildschirme
30232000 Peripheriegeräte
30232100 Drucker und Plotter
30232110 Laserdrucker
30232120 Nadeldrucker
30232130 Farbgrafikdrucker
30232140 Plotter
30232150 Tintenstrahldrucker
30232600 Codiergeräte
30232700 Zentrale Steuerungseinheit
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
30233100 Computerspeichereinheiten
30233153 CD- und DVD-Leser und/oder -Brenner
30233160 Streamer-Laufwerk
30233161 Kassettensysteme
30233170 Magnetband-Rundmagazine
30233180 Flashspeichergeräte
30233190 Festplattencontroller
30233300 Chipkartenleser
30233310 Fingerabdruckleser
30237100 Teile für Computer
30237200 Computerzubehör
32400000 Netzwerke
35125100 Sensoren
35125110 Biometrische Sensoren
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
48770000 Softwarepaket mit allgemeinen, Komprimierungs- und Druckdienstprogrammen
48800000 Informationssysteme und Server
48820000 Server
48821000 Netzwerkserver
48822000 Computerserver
48823000 Dateiverwalter
48824000 Druckerserver
48825000 Webserver
48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákaziek zadávaných v DNS je najmä dodávka vybraného sortimentu osobných počítačov, prenosných počítačov, serverov, sieťových prvkov, softvéru, snímačov, skenerov, tlačiarní, periférnych zariadení a príslušenstva, ktoré sú bežne dostupné na trhu a ktoré sú zaradené podľa spoločného slovníka obstarávania (CPV) najmä v rozsahu skupiny 302, 324, 351, 480, 482, 483, 485, 487, 488, 489. Predmetom zákaziek môže byť aj poskytovanie súvisiacich služieb. Bližšie informácie o povahe predpokladaných nákupov sú uvedené v súťažných podkladoch.
Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia vrátane konkrétnych dodacích miest, bude
súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým zaradeným záujemcom prostredníctvom informačného systému Elektronický kontraktačný systém (EKS).