Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH: PRZEWOŹNEGO APARATU DO RTG, AUTOMATYCZNEJ STRZYKAWKI ORAZ STOŁU OPERACYJNEGO
Numer referencyjny: ZP-23-118UN
II.1.2)Główny kod CPV33111000 Aparatura rentgenowska
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiot zamówienia stanowi dostawa urządzeń medycznych:
- Przewoźnego aparatu do RTG do wykonywania zabiegów u chorych po przeszczepie – 1 szt.
- Automatycznej strzykawki (wstrzykiwacz kontrastu) – 1 szt.
- Stołu operacyjnego przystosowanego do wykonywania zabiegów hybrydowych pod kontrolą RTG – 1 szt.
w ramach projektu pn. Wyposażenie i modernizacja Oddziału Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej w celu podniesienia standardu procedur transplantacji nerek dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa XI REACT-EU.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696800 Nośniki kontrastu rentgenowskiego
II.2.4)Opis zamówienia: