Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Референтен номер: ТТ001785
II.1.2)Основен CPV код42122000 Помпи
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на резервни помпени агрегати Grundfos за съществуващи тръбни системи или еквивалентни отговарящи на същите присъединителни размери
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове42122000 Помпи
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора: