Tarned - 457665-2020
Belgia-Brüssel: E-raamatute tarne raamleping
2020/S 190-457665
Hanketeade
Asjad
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
E-raamatute tarne raamleping
Viitenumber: EAC/2020/OP/0003
II.1.2)CPV põhikood
22120000 Publikatsioonid
II.1.4)Lühikirjeldus:
E-raamatute tarne raamleping.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 2 700 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
79980000 Kirjanduse tellimisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor za nabavu e-knjiga
Referentni broj: EAC/2020/OP/0003
II.1.2)Glavna CPV oznaka22120000 Publikacije
II.1.4)Kratak opis:
Okvirni ugovor za nabavu e-knjiga.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 700 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a79980000 Pretplatničke usluge
II.2.4)Opis nabave:
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Ramavtal för tillhandahållande av e-böcker
Referensnummer: EAC/2020/OP/0003
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod22120000 Publikationer
II.1.4)Kort beskrivning:
Ramavtal för tillhandahållande av e-böcker.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 2 700 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79980000 Prenumerationstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: