Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kompiuterinis tomografas ir ultragarsinė diagnostikos sistema
Nuorodos numeris: 681311
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33115000 Tomografijos prietaisai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimas skaidomas į dalis:
1. Kompiuterinis tomografas spindulinės terapijos planavimui;
2. Ultragarsinė diagnostikos sistema.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 914 700.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33115000 Tomografijos prietaisai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Kompiuterinis tomografas spindulinės terapijos planavimui, 1 kompl.
II.2.1)Pavadinimas:
Ultragarsinė diagnostikos sistema
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33112000 Aido, ultragarso ir doplerio introskopijos įranga
33112200 Ultragarso įranga
Ultragarsinė diagnostikos sistema, 1 vnt.