Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/25/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vasúti karbantartó és szerelő járművek beszerzése.
II.1.2)Fő CPV-kód34621000 Pályakarbantartó vagy szervizjárművek és vasúti tehervagonok
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)34621000 Pályakarbantartó vagy szervizjárművek és vasúti tehervagonok
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vasúti karbantartó és szerelő járművek beszerzése a Közbeszerzési Dokumentációban (a Műszaki Leírásban, azaz a Műszaki Feltétfüzetekben, valamint az elvi előzetes típusengedélyekben)
foglaltak szerint.
Főbb mennyiségek:
— 1 db vasúti felsővezeték szerelő jármű,
— 1 db univerzális jármű,
— 3 db vasúti pótkocsi.