29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Soczewki wewnątrzgałkowe, zestawy do zabiegów zaćmy, witrektomii oraz do iniekcji doszklistkowych
Numer referencyjny: TP.382.084.2023 EK
II.1.2)Główny kod CPV
33731110 Soczewki śródoczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa soczewek wewnątrzgałkowych, zestawów do zabiegów zaćmy, witrektomii oraz do iniekcji doszklistkowych.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Soczewki wewnątrzgałkowe I
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Soczewki wewnątrzgałkowe I - 910 sztuk
Soczewki wewnątrzgałkowe II
Część nr: 2
Soczewki wewnątrzgałkowe II - 1150 sztuk, 9 zestawów
Jednorazowy zestaw materiałów do zabiegów witrektomii kompatybilny z posiadanym sprzętem Constellation
Część nr: 3
33141620 Zestawy medyczne
Jednorazowy zestaw materiałów do zabiegów witrektomii kompatybilny z posiadanym sprzętem Constellation - 340 zestawów
Jednorazowy zestaw operacyjny do zabiegów zaćmy kompatybilny z aparatem Constellation
Część nr: 4
Jednorazowy zestaw operacyjny do zabiegów zaćmy kompatybilny z aparatem Constellation - 1200 kpl.
Część nr: 5
Zestawy do iniekcji doszklistkowych - 3000 kpl.