Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Σύμβαση για την παροχή ενδεικτικού μη εξαντλητικού καταλόγου περιοχών που πλήττονται από συγκρούσεις και περιοχές υψηλού κινδύνου δυνάμει του κανονισμού (ΕΕ) 2017/821
Αριθμός αναφοράς: TRADE2018/G3/G11
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79400000 Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Σύμβαση για την κάλυψη υπηρεσιών όσον αφορά την παροχή ενδεικτικού μη εξαντλητικού καταλόγου που πλήττονται από συγκρούσεις και περιοχές υψηλού κινδύνου δυνάμει του κανονισμού (ΕΕ) 2017/821.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 330 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79400000 Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Σύμβαση για την προμήθεια υπηρεσιών όσον αφορά την παροχή ενδεικτικού μη εξαντλητικού καταλόγου περιοχών που πλήττονται από συγκρούσεις και περιοχές υψηλού κινδύνου δυνάμει του κανονισμού (ΕΕ) 2017/821.
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat pour la fourniture d'une liste indicative et non exhaustive de zones de conflit et à haut risque visées par le règlement (UE) 2017/821
Numéro de référence: TRADE2018/G3/G11
II.1.2)Code CPV principal79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
II.1.4)Description succincte:
Contrat pour la couverture de services de fourniture d'une liste indicative et non exhaustive de zones de conflit et à haut risque visées par le règlement (UE) 2017/821.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 330 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79400000 Conseil en affaires et en gestion et services connexes
II.2.4)Description des prestations:
Contrat pour l'achat de services visant à fournir à la Commission une liste indicative et non exhaustive de zones de conflit et à haut risque visées par le règlement (UE) 2017/821.
Belgio-Bruxelles: Contratto per la fornitura di un elenco indicativo, non esaustivo, delle aree a rischio di conflitto e ad alto rischio ai sensi del regolamento (UE) 2017/821
2018/S 202-457977
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Contratto per la fornitura di un elenco indicativo, non esaustivo, delle aree a rischio di conflitto e ad alto rischio ai sensi del regolamento (UE) 2017/821
Numero di riferimento: TRADE2018/G3/G11
II.1.2)Codice CPV principale79400000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione e servizi connessi
II.1.4)Breve descrizione:
Contratto per la copertura dei servizi relativi alla fornitura di un elenco indicativo, non esaustivo, delle aree colpite da conflitti e ad alto rischio ai sensi del regolamento (UE) 2017/821.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 330 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari79400000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione e servizi connessi
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Contratto per l’acquisto di servizi per la fornitura alla Commissione di un elenco indicativo, non esaustivo, delle aree colpite da conflitti e ad alto rischio ai sensi del regolamento (UE) 2017/821.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Overeenkomst voor het verstrekken van een indicatieve, niet-uitputtende lijst van conflict- en hoogrisicogebieden in het kader van Verordening (EU) nr. 2017/821
Referentienummer: TRADE2018/G3/G11
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Overeenkomst die diensten dekt voor het verstrekken van een indicatieve, niet-uitputtende lijst van conflict- en hoogrisicogebieden in het kader van Verordening (EU) nr. 2017/821.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 330 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Overeenkomst voor het verwerven van diensten om de Commissie een indicatieve, niet-uitputtende lijst van conflict- en hoogrisicogebieden te verstrekken in het kader van Verordening (EU) nr. 2017/821.