2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rozszerzenia przedmiotu umowy o którym mowa w ust. 1 pkt 2 w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy PZP, o kolejne sztuki pojazdów, o których mowa w ust. 1 pkt 1, jednak nie więcej niż o 5 sztuk. Szczegółowe zapisy dotyczące warunków skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego zostały zawarte we Wzorze Umowy, stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.