Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 285-7)
Nuorodos numeris: 701902549
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44440000 Guoliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44440000 Guoliai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1 łożyska toczne kulkowe produkcji SKF
Zadanie nr 2 łożyska toczne kulkowe produkcji SKF
Zadanie nr 3 łożyska toczne walcowe produkcji SKF
Zadanie nr 4 łożyska toczne baryłkowe i igiełkowe produkcji SKF
Zadanie nr 5 łożyska toczne baryłkowe produkcji SKF
Zadanie nr 6 łożyska toczne baryłkowe produkcji SKF
Zadanie nr 7 łożyska toczne baryłkowe i igiełkowe produkcji SKF
Zadanie nr 8 łożyska toczne stożkowe i ślizgowe produkcji SKF
Zadanie nr 9 łożyska toczne kulkowe produkcji FAG
Zadanie nr 10 łożyska toczne walcowe produkcji FAG
Zadanie nr 11 łożyska toczne baryłkowe produkcji FAG
Zadanie nr 12 łożyska toczne baryłkowe produkcji FAG
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 13 łożyska toczne stożkowe produkcji FAG
Zadanie nr 14 łożyska toczne kulkowe i walcowe produkcji TIMKEN
Zadanie nr 15 łożyska toczne baryłkowe produkcji TIMKEN
Zadanie nr 16 łożyska toczne stożkowe produkcji TIMKEN
Zadanie nr 17 łożyska toczne produkcji SNR
Zadanie nr 18 łożyska toczne produkcji FŁT Kraśnik
Zadanie nr 19 łożyska toczne produkcji FŁT-IMPEX
Zadanie nr 20 łożyska toczne produkcji ZVL
Zadanie nr 21 łożyska toczne produkcji CX
Zadanie nr 22 łożyska toczne produkcji ZNL
Zadanie nr 23 łożyska toczne produkcji MPZ
Zadanie nr 24 łożyska toczne produkcji D-MAX, ISB, NKE,KOYO, ACCOR, NTN, INA
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902549
II.1.2)Główny kod CPV44440000 Łożyska
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44440000 Łożyska
II.2.4)Opis zamówienia: