Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
(elektrische) veegmachine
Referentienummer: 2023-371
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34100000 Motorvoertuigen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het leveren van een nieuwe, ongebruikte (elektrische) veegmachine inclusief 10 jaren onderhoud
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34100000 Motorvoertuigen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
levering van elektrische veegauto inclusief 10 jaren onderhoud