Szolgáltatások - 458518-2021
Magyarország-Debrecen: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
2021/S 176-458518
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Versenypálya és Autó-Motorsport Komplexum tervezés
Hivatkozási szám: EKR000810722021
II.1.2)Fő CPV-kód
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Hajdúnánási MotoGP Versenypálya és Multifunkciós Autó -Motorsport Komplexum tervezési feladatainak ellátása az alábbiak szerint:
Hajdúnánás külterületén mintegy 500 ha területen megvalósítandó MotoGP Versenypálya és Multifunkciós Autó - Motorsport Komplexum tervpályázati nyertes pályamű koncepció felhasználásával a terület teljes infrastruktúra hálózatának (út, közmű) és épületeinek koncepció-, tender-, engedélyezési-, kiviteli-, homologizációs-, BIM-, terveinek elkészítése.
Tervezési terület 5 029 750 m²
Főbb területek 2 936 195 m²
1 Földpartos lelátók 121 745 m²
2 Látogatói területek 151 070 m²
3 Kemping terület 283 490 m²
4 Versenygokart, flattack és dirttrack 401 200 m²
5 Fejlesztési terület 344 490 m²
6 Wakeboard center 37 125 m²
7 Fejlesztési terület (hotel, múzeum, inkubároház) 15 925 m²
8 Paddock terület 41 200 m²
9 Vezetéstechnikai pálya 76 715 m²
10 Látogatói parkoló terület 1 245 435 m²
11 Alagutak 4 900 m²
12 Tartalék fejlesztési terület 212 900 m²
Útfelületek 468 495 m²
Versenypálya az összes kiegészítő elemével 182 241 m²
Üzemeltetési utak 57 804 m²
Egyéb útfelületek 228 450 m²
Épületek 127 742 m²
I. Pit és iskola épület 43 950 m², befogadó képesség: lelátó- 2340 fő
II. Fő lelátó I. 18 885 m², befogadó képesség: lelátó- 7112 fő
III. Fő lelátó II. 7 852 m², befogadó képesség: lelátó- 4533 fő
IV. Másodlagos lelátó I. 12 520 m², befogadó képesség: lelátó- 7250 fő (becsült)
V. Másodlagos lelátó II. 7 900 m², befogadó képesség: lelátó- 4500 fő (becsült)
VI. Kommentátori épület 1 140 m²
VII. Orvosi-ellátó épület 535 m²
VIII. Benzinkút 360 m²
IX. Pályafenntartási épület 1 580 m²
X. Akkreditációs épület 260 m²
XI. Fogadó épület 250 m²
XII. Látogatóközpont és bérgokart 22 435 m²
XIII. Versenygokart épület I. 6 670 m²
XIV. Versenygokart épület II. 1 955 m²
XV. Versenygokart épület III. 585 m²
XVI. Flattrack-Dirttrack épület 865 m²
A fenti adatok tájékoztató jellegűek, azok a tervezés során változhatnak.
A tervdokumentáció munkarészei:
- koncepcióterv: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on), valamint 2 db papír alapú példányban kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
- tender anyag: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on), valamint 2 db papír alapú példányban kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
- Engedélyezési terv: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on), valamint 2 db papír alapú példányban kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
- Kiviteli terv: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on), valamint 2 db papír alapú példányban kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
- Homologizációs terv: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on), valamint 2 db papír alapú példányban kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
- BIM terv: 3 darab digitális formátumban (pendrive-on) kell szállítani a meghatározott határidőknek megfelelően.
Tervező feladatát képezi a kivitelező kiválasztására vonatkozó közbeszerzési eljárásban való közreműködés, valamint a kivitelezés alatti tervezői művezetés és rendelkezésre állás.
A terveket .pdf/A, .dwg és. pla formátumban, a szöveges dokumentumokat digitális aláírással ellátott .pdf/A formátumban, szerkeszthető .doc formátumban, valamint az árazott és árazatlan költségvetést .pdf és szerkeszthető .xls formátumban kell szállítani.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: