Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering reservedelen en onderhoud Flatrack Water Containersystemen
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie50510000 Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen en metalen containers
II.1.4)Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van levering reservedelen en onderhoud Flatrack Water Containersystemen. Het betreft een Onderhoudsovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar met de optie om de Onderhoudsovereenkomst eenmaal met twee (2) jaar te verlengen.
De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012.
De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Negometrix. Nadere informatie over het gebruik van Negometrix leest u hier.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Omvang van de opdracht
Ten behoeve van de waterbevoorrading van operationele eenheden beschikt Defensie over :
- 39 stuks Flatrack Watercontainer, bulk;
- 26 stuks Flatrack Vuil-watercontainer, bulk;
- 1 stuk Flatrack Zwart-water, bulk.
Om deze Flatracks in stand te houden is het noodzakkelijk dat onderhoud en keuringen worden uitgevoerd.
Het onderhoud en keuringen aan deze Flatracks zal deels door Defensie zelf worden uitgevoerd en deels worden uitbesteed aan een externe onderhouder.
De omvang van deze opdracht bestaat ook uit het leveren van reservedelen voor de Flatrack Watercontainer, Flatrack Vuil-watercontainer en Flatrack Zwart-water. Deze reservedelen zullen door de winnende partij op afroep worden verstrekt en door Defensie zelf worden gemonteerd.
De aanbestedende dienst is in het kader van onderhavige openbare Europese aanbesteding voornemens een Onderhoudsovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het onderhouden en de levering van reservedelen voor de Flatracks gedurende een periode van twee (2) jaar met de optie om de Onderhoudsovereenkomst eenmaal met twee (2) jaar te verlengen.
Het Programma van Eisen met referentie LE014410 bevat meer informatie over de Flatracks en de onderhoudswerkzaamheden. In de conceptovereenkomst zijn de contractuele voorwaarden opgenomen.