Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор в каскаден ред за осъществяването на „База данни за европейските терени“’
Референтен номер: 19.ISE.OP.343
II.1.2)Основен CPV код73420000 Предварително проучване за техническа осъществимост и технологична демонстрация
II.1.4)Кратко описание:
Общата цел на рамковия договор е да се създаде „База данни за европейските терени“.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 400 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Общата цел на проекта е да се планира и разработи приложение за база данни, което да се инсталира на сървърите на EDA (в сгради и/или облачни), които са подготвени да бъдат попълнени от потребители от различни участващи държави членки с некласифицирани изображения в различни спектрални региони (видими, инфрачервени вълни и евентуално микровълни), заедно с всяка информация и метаданни, които бъдат счетени за необходими или полезни за тяхната употреба с цел тестване или проучване в сферата на отбраната.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Pakopinė preliminarioji sutartis dėl „Europos teritorijos duomenų bazės“ įgyvendinimo
Nuorodos numeris: 19.ISE.OP.343
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73420000 Išankstinės galimybių studijos ir technologijų demonstravimas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Bendras preliminariosios sutarties tikslas – sukurti „Europos teritorijos duomenų bazę“.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Bendras projekto tikslas yra planuoti ir kurti duomenų bazės taikomąją programą, kuri būtų įdiegta EGA serveriuose (rezidentiniuose ir (arba) debesijos), parengta vartotojams iš dalyvaujančių valstybių narių pildyti neįslaptintais atvaizdais įvairaus spektro regionuose (matomais, infraraudonųjų bangų ir galbūt mikrobangų), su visa informacija ir metaduomenimis, kurie bus laikomi būtinais ar naudingais jiems naudoti bandymo ar mokslinių tyrimų tikslais gynybos srityje.
W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 458550-2019
Belgia-Bruksela: Umowa ramowa w systemie kaskadowym o usługi związane z wdrażaniem „Europejskiej bazy danych terenu”
2019/S 189-458550
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa ramowa w systemie kaskadowym o usługi związane z wdrażaniem „Europejskiej bazy danych terenu”
Numer referencyjny: 19.ISE.OP.343
II.1.2)Główny kod CPV
73420000 Studium przedwykonalności i demonstracja technologiczna
II.1.4)Krótki opis:
Ogólnym celem niniejszej umowy ramowej jest stworzenie „Europejskiej bazy danych terenu”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Ogólnym celem projektu jest zaplanowanie i opracowanie aplikacji bazy danych, która zostanie zainstalowana na serwerach EDA (lokalnych i/lub w chmurze), która będzie mogła być uzupełniania przez użytkowników z różnych uczestniczących państw członkowskich niesklasyfikowanymi obrazami w różnych spektrach (widoczne, długości fal podczerwieni i mikrofale), wraz z informacjami i metadanymi, które uważane są za niezbędne lub użyteczne ze względu na swoje zastosowanie w testach lub w celach badawczych w dziedzinie obrony.