Доставки - 458575-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 190-458575
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка канцеларски материали за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).