Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Vállalkozási szerződés: „olimpiai eseményekhez kapcsolódó médiakampány tervezése, szervezése és lebonyolítása, ennek körében jubileumi rendezvények és médiakampány megszervezése, valamint lebonyolítása”.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 27: Egyéb szolgáltatások
A teljesítés helye: A jubileumi esemény kapcsán az ünnepi közgyűlés a Magyar Állami Operaházban, a díszvacsora egy másik budapesti helyszínen kerül megrendezésre.
Egyéb feladatok tekintetében ajánlattevő és ajánlatkérő székhelye, médiafelületek.
NUTS-kód HU101 Budapest
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Ajánlattevő alapvető feladata a magyar olimpiai hagyományt, az olimpia gondolatát és szellemiségét MOB 120 éves eredményeit és az esemény Budapest 2024-es olimpiai pályázatához kapcsolódó legfontosabb üzeneteit bemutató TCR médiakampány teljes körű megtervezése és lebonyolítása 17.11.2015. és január 31. közötti intervallumban.
Ajánlattevő alapvető feladata a 14.12.2015. és 15.12.2015. között megtartásra kerülő jubileumi rendezvények egyes elemeinek megszervezése, úgymint:
— gálaesemény és állófogadás teljes körű megszervezése és lebonyolítása,
— ünnepi közgyűlés megszervezése és lebonyolítása,
— sajtótájékoztató megszervezése és lebonyolítása, valamint
— a jubileumi eseményeken részt vevő Thomas Bach NOB elnök személyes protokoll programjának – érkezéstől a távozásig – megszervezése és koordinációja, valamint
— a kiemelt nemzetközi VIP vendégek programjának megszervezése és koordinációja, illetve ezen felül
— a mindezekhez szükséges kommunikációs eszközök és anyagok elkészítése.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások, 79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások, 79540000 Tolmácsolási szolgáltatások, 79416000 Public relations szolgáltatások, 79710000 Biztonsági szolgáltatások, 79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: nem
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 360 000 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás