Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maahanmuuttovirasto , asianhallintajärjestelmän ja tietovaraston välisen tiedonsiirron (ETL) ja tietovaraston (DW) sekä Cognos BI järjestelmän ylläpito ja kehittäminen
Referenznummer der Bekanntmachung: 353139
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Migrin asianhallintajärjestelmän ja tietovaraston välisen tiedonsiirron (ETL) ja tietovaraston (DW) sekä Cognos BI -järjestelmän ylläpito ja kehittäminen.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne IT-konsultoinnista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohde ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu liitteissä 1 ja 2.
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 353139
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: