Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 458861-2016
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 249-458861
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki kobiet Basket 90 Gdynia w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2016/2017.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.46.2016
II.1.2)Główny kod CPV
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja zespół koszykówki kobiet Basket 90 Gdynia w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2016/2017 polegająca m.in. na: reprezentowaniu Gdyni w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 we wszystkich rozgrywkach o mistrzostwo Polski w Ekstraklasie „Basket Liga Kobiet”, a także we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „ Basket 90 Gdynia”, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę przy organizacji rozgrywek, np.: papier firmowy, komunikaty i materiały prasowe, umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnym logo Zespołu, które prezentowane będzie we wszystkich materiałach reklamowych, wydawnictwach oraz publikacjach klubowych, np.: na biletach i karnetach meczowych itp.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Promocja zespół koszykówki kobiet Basket 90 Gdynia w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2016/2017 polegająca m.in. na: reprezentowaniu Gdyni w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 we wszystkich rozgrywkach o mistrzostwo Polski w Ekstraklasie „Basket Liga Kobiet”, a także we wszystkich turniejach i spotkaniach towarzyskich, w których będzie brał udział Zespół Wykonawcy, przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu „Basket 90 Gdynia”, umieszczeniu logo „Gdynia sport” w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Zleceniobiorcę przy organizacji rozgrywek, np.: papier firmowy, komunikaty i materiały prasowe, umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnym logo Zespołu, które prezentowane będzie we wszystkich materiałach reklamowych, wydawnictwach oraz publikacjach klubowych, np.: na biletach i karnetach meczowych itp.