Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на ТД на НАП „Големи данъкоплатци и осигурители“
II.1.2)Основен CPV код39135100 Стелажи за сортиране
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва: Периодична доставка на стелажи за сортиране и монтирането им съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно приета ценова оферта на избрания за изпълнител — и адрес за доставка гр. София, ул. „Аксаков“ № 29.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39135100 Стелажи за сортиране
II.2.4)Описание на обществената поръчка: