Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pořízení nové pece - Krematorium Nymburk
Spisové číslo: MUNYM-050/49907/2023/Hub
II.1.2)Hlavní kód CPV
42350000 Kremační zařízení
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení na demontáž stávající nepoužívané kremační pece a montáž nové pece, dále samotná demontáž stávající nepoužívané kremační pece včetně zajištění ekologické likvidace a dodávka a montáž nové kremační pece pro žeh lidských pozůstatků. Podkladem pro zpracování projektové dokumentace je pasport objektu krematoria vypracovaný projektantem Martinem Červeným v 10/2018, který je přílohou č. 8.
Součástí zakázky je též zajištění vyjádření dotčených orgánů státní správy (stavba podléhá ochraně jako nemovitá národní kulturní památka) a správců sítí a zajištění vydání stavebního povolení. Předběžné vyjádření Národního památkového ústavu je přílohou č. 7 zadávací dokumentace.
Montáži nové kremační pece bude předcházet provedení stavebních úprav a přípravy pro napojení technologie pece, které jsou rovněž součástí veřejné zakázky.
Předmět plnění veřejné zakázky je podrobněji specifikován v PD pro výběr dodavatele zpracované Ing. Arch. Vladimírem Kapičkou v 05/2022, která je přílohou č. 5, a v technické specifikaci nové pece, která je přílohou č. 6.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 13 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení na demontáž stávající nepoužívané kremační pece a montáž nové pece, dále samotná demontáž stávající nepoužívané kremační pece včetně zajištění ekologické likvidace a dodávka a montáž nové kremační pece pro žeh lidských pozůstatků