II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst projectmatige werken op diverse locaties in Nederland
Referentienummer: 18509
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Het Rijksvastgoedbedrijf heeft behoefte om een raamovereenkomst af te sluiten waaronder projectmatige werkzaamheden met een geraamde opdrachtwaarde tussen de € 150.000,- en € 2.000.000,- exclusief BTW in opdracht kunnen worden gegeven.
Onderhavige aanbesteding heeft betrekking op vastgoed van Defensie en ander vastgoed van het Rijk.
De raamovereenkomst is opgedeeld in eenentwintig percelen. Het Rijksvastgoedbedrijf zal per perceel met één partij een raamovereenkomst afsluiten.
De scope van de raamovereenkomst bestaat in hoofdzaak uit werkzaamheden, waarbij de bouwkundige- of installatietechnische toestand van een bestaand gebouw in stand wordt gehouden of wordt verbeterd danwel de functionaliteit van het gebouw kan worden aangepast ter ondersteuning van de bedrijfsvoering en het gebruikersonderhoud.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel 1: Regio Noord perceel Friesland
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45000000 Bouwwerkzaamheden
45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Indicatie van de omvang van dit perceel: zie paragraaf 2.2 van de aanbestedingsleidraad.
Perceel 2: Regio Noord perceel Groningen
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Regio Noord perceel Drenthe
Perceel nr.: 3
Perceel 4: Regio Noord perceel Overijssel
Perceel nr.: 4
Perceel 5: Regio Oost perceel Gelderland Noord en Apeldoorn
Perceel nr.: 5
Perceel 6: Regio Oost perceel Gelderland West en Flevoland
Perceel nr.: 6
Perceel 7: Regio Oost perceel Gelderland Oost
Perceel nr.: 7
Perceel 8: Regio Oost perceel Gelderland Zuid
Perceel nr.: 8
Perceel 9: Regio Noordwest perceel Den Helder en Texel
Perceel nr.: 9
Perceel 10 Regio Noordwest perceel Noord Holland Zuid
Perceel nr.: 10
Perceel 11 Regio Noordwest perceel Amersfoort en Soest
Perceel nr.: 11
Perceel 12 Regio Noordwest perceel Utrecht overig
Perceel nr.: 12
Perceel 13 Regio Zuidwest perceel Zeeland en Zuid Holland Zuid
Perceel nr.: 13
Perceel 14 Regio Zuidwest perceel Rotterdam regio
Perceel nr.: 14
Perceel 15 Regio Zuidwest perceel Zuid Holland Noord
Perceel nr.: 15
Perceel 16 Regio Zuidwest perceel Den Haag regio
Perceel nr.: 16
Perceel 17 Regio Zuid perceel West Brabant
Perceel nr.: 17
Perceel 18 Regio Zuid perceel Midden Brabant
Perceel nr.: 18
Perceel 19 Regio Zuid perceel Noordoost Brabant
Perceel nr.: 19
Perceel 20 Regio Zuid perceel Zuidoost Brabant
Perceel nr.: 20
Perceel 21 Regio Zuid perceel Limburg
Perceel nr.: 21