Σας ανακοινώνουμε με χαρά ότι η νέα έκδοση της πύλης TED θα αρχίσει η λειτουργεί στις 29.01.2024 (ενδεικτική ημερομηνία — προς επιβεβαίωση) θέλετε να ανακαλύψετε τις νέες λειτουργίες, τις βελτιώσεις και τον αντίκτυπο στους χρήστες; Σας καλούμε να συμβουλευτείτε το άρθρο μας και να μάθετε περισσότερα για τις βασικές νέες αλλαγές και λειτουργίες.
Υπάρχουν ορισμένα σφάλματα (bugs) που επηρεάζουν τον τρόπο με τον οποίο εμφανίζονται οι προκηρύξεις μέσω ηλεκτρονικών εντύπων. Εργαζόμαστε για την επίλυση του προβλήματος. Στο μεταξύ, μπορείτε να επισκεφθείτε την ειδική σελίδα μας για περισσότερες πληροφορίες και καθοδήγηση.
Οι εγγραφές για το 4ο εργαστήριο για περαιτέρω χρήστες δεδομένων TED ξεκινούν στις 14 Δεκεμβρίου 2023
Υπηρεσίες - 459402-2023
Κύπρος-Λευκωσία: Υπηρεσίες διαχειριστικού ελέγχου
2023/S 144-459402
Προκήρυξη σύμβασης
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΕΥ 7/2023 Έλεγχος Οικονομικών Καταστάσεων του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (ΟΚΥΠΥ)
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
79212000 Υπηρεσίες διαχειριστικού ελέγχου
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
ΕΥ 7/2023 ΕΥ 7/2023 Έλεγχος Οικονομικών Καταστάσεων του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας (ΟΚΥΠΥ)
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 180 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
79212100 Υπηρεσίες οικονομικού διαχειριστικού ελέγχου
79212300 Υπηρεσίες νόμιμου διαχειριστικού ελέγχου
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: