Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Dodávka elektrickej energie - mesto Poprad - 23/23 EE
Referenčné číslo: 23/23 EE
II.1.2)Hlavný kód CPV09310000 Elektrická energia
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je pravidelná dodávka elektrickej energie do všetkých odberných miest (OM) verejného obstarávateľa uvedených v prílohe č. 2 Zoznam odberných miest a spotrieb, vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku, distribúcie a spotrebnej dane v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, za dodržania platných právnych predpisov SR, technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete od 01.01.2024 do 31.12.2024. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky elektrickej energie je aj zabezpečenie funkcie virtuálnej batérie alebo odkupovanie nespotrebovanej elektriny z jedného odberného miesta / odovzdávacieho miesta s kódmi - EIC kód odberného miesta: 24ZVS0000002197U a EIC kód odovzdávacieho miesta: 24ZVS00008102306
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 326 663.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: