Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически проучвания и анализи за по-добро регулиране
Референтен номер: GROW/2021/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код79311410 Оценка на икономическото влияние
II.1.4)Кратко описание:
Целта на този рамков договор е да се подпомогне ГД GROW, за да има на разположение външна база от експертни познания, които могат да бъдат използвани при необходимост. Тази външна база от експертни познания ще бъде в подкрепа на собствените дейности на Генералната дирекция.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Анализ за по-добро регулиране
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79311410 Оценка на икономическото влияние
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически проучвания и анализи за по-добро регулиране.
Многостранен рамков договор за икономически анализ
Обособена позиция №: 2
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически анализ.