Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Dostawa fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usługDostawy
Kupno
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych
(„EZT”) przeznaczonych do obsługi kolejowego, regionalnego ruchu pasażerskiego z prędkością eksploatacyjną
nie mniejszą niż 160 km/h na różnych kategoriach linii kolejowych o peronach o wysokości w przedziale
300-1000 mm.
Zamówienie zostało podzielone na 2 części
PL Formularz standardowy 05 – Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe 4 / 19
Zadanie nr 1 – dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych czteroczłonowych EZT;
Zadanie nr 2 – dostawa 4 sztuk fabrycznie nowych dwuczłonowych EZT.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV) II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)Wartość: 97 210 000 PLN
Bez VAT