Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy złomu stalowego: drobnego i kawałkowego.
Numer referencyjny: ZP/L/39/23
II.1.2)Główny kod CPV14630000 Żużel, popioły, odpady żelaza i złom
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są dostawy złomu stalowego: drobnego i kawałkowego.
Przetarg podzielony jest na 2 (dwie) części:
a) Część I: Dostawy złomu stalowego: drobnego (wióry). Dopuszczalne postacie fizyczne: Zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci wiór, wyprasek, elementów tłoczonych i ciętych;
b) Część II: Dostawy złomu stalowego: kawałkowego. Dopuszczalne postacie fizyczne: Zamówienie obejmuje dostawy złomu w postaci ścinków blach i kształtowników, śrub, nakrętek, podkładek, kształtek, wyprasek, kawałków prętów, rurek, płytek, elementów konstrukcyjnych i montażowych, nie przekraczających w żadnym z wymiarów wielkości 50 mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Sukcesywne dostawy złomu stalowego: drobnego (wióry).
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14630000 Żużel, popioły, odpady żelaza i złom
II.2.4)Opis zamówienia:
Zamówienie obejmuje dostawy złomu drobnego, w bazowej, rocznej ilości łącznej około 2700 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości maksymalnie o 600 Mg, wynikającego z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym nie stanowi to podstawy do roszczeń za strony Wykonawcy.
Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 75 do 225 Mg średniomiesięcznie.
Sukcesywne dostawy złomu stalowego: kawałkowego.
Część nr: 2
Zamówienie obejmuje dostawy kawałkowego, konstrukcyjnego złomu żelaza w bazowej, rocznej ilości łącznej 1700 Mg w terminie 12 miesięcy od podpisania umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości maksymalnie o 300 Mg, a wynikających z faktycznych potrzeb Zamawiającego, przy czym nie stanowi to podstawy do roszczeń za strony Wykonawcy.
Dostawy złomu obejmować będą zakres ilości od 75 do 150 Mg średniomiesięcznie.