(Supplement to the Official Journal of the European Union, 25.11.2016, 2016/S 228-414643)
Court of Justice of the European Union, direction générale des infrastructures, direction des bâtiments, L-2925 Luxembourg, LUXEMBOURG. Contact: Anna Malafronte. Tel. +352 4303-3528. E-mail: COJ-PRQ-16/044@curia.europa.eu
Instead of
Euroopan unionin tuomioistuin, direction générale des infrastructures, direction des bâtiments, L-2925 Luxembourg, LUXEMBURG. Contact: Anna Malafronte. P. +352 4303-3528. Sähköpostiosoite: COJ-PRQ-16/044@curia.europa.eu
Oikaistava tieto
Skelbimas apie klaidų ištaisymą
Europos Sąjungos Teisingumo Teismas, direction générale des infrastructures, direction des bâtiments, L-2925 Luxembourg, LIUKSEMBURGAS. Kontaktai: Anna Malafronte. Tel. +352 4303-3528. El. p. COJ-PRQ-16/044@curia.europa.eu
Vietoj
(Is-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea, tal-25.11.2016, 2016/S 228-414643)
Il-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea, direction générale des infrastructures, direction des bâtiments, L-2925 Luxembourg, IL-LUSSEMBURGU. Ikkuntattja lill-: Anna Malafronte. Telefown+352 4303-3528. Email: COJ-PRQ-16/044@curia.europa.eu
Minflok