II. szakasz: A szerződés tárgya
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
MH Anyagellátó Raktárbázis Tápiószecső, környezeti kármentesítés
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeÉpítési beruházás
Kivitelezés
A teljesítés helye: HM Védelemgazdasági Hivatal Beruházási és Környezetvédelmi Igazgatóság (1135 Budapest, Lehel utca 35-37.), illetve az érintett helyszín:
MH Anyagellátó Raktárbázis, Bázisparancsnokság, Tápiószecső, Kátai út 103.
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)45232430 Vízkezelés, 45111000 Bontási, terep-előkészítési és eltakarítási munka, 45112360 Talajrehabilitációs munka, 45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka, 90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
A teljesítés során Kivitelező által elvégzendő főbb feladatok :
1. Kiviteli tervezési feladatok
2. Felvonulás, terület előkészítés, depóniák kialakítása
3. Tartályok tisztítása, kiemelése, szennyezett talaj kitermelése, kapcsolódó egyéb munkálatok
▪ Kazánház mellet – 3 db 100 m3-es tartály
▪ Füves terület – 1 db 25 m3-es tartály
▪ Tartálypark – 1 db 25 m3-es tartály, 1 db 50 m3-es tartály
▪ Tartálypark mellett – 1 db 25 m3-es tartály
▪ Gépjármű javító – 1 db 25 m3-es tartály
▪ Bevizsgáló – 1 db 25 m3-es tartály
▪ Műhely – lokátordomb – 1 db 25 m3-es tartály
4. Víztisztító rendszer kialakítása, próbaüzem, üzemeltetési engedély-kérelem benyújtása a Hatóság részére
5. Munkagödrök visszatöltése, terület részleges helyreállítása
6. Veszélyes hulladéktároló helyreállítása
7. Talajtisztítás
8. Víztisztító és monitoring rendszer üzemeltetése
9. Levonulás, terület helyreállítása, záródokumentáció összeállítása
A megvalósítandó feladatok részletes műszaki követelményeit a Részvételi Dokumentáció 1. sz. mellékletét képező „Műszaki leírás” tartalmazza.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információVételi jog (opció): nem