2. Zamawiający informuje, iż instrukcję wypełnienia JEDZ oraz edytowalną wersję formularza można znaleźć pod adresem: https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/prawo-zamowien-publicznych-regulacje/prawo-krajowe/jednolity-europejski-dokument-zamowienia.
Zamawiający zaleca wypełnienie JEDZ za pomocą serwisu dostępnego pod adresem: https://espd.uzp.gov.pl/.
W tym celu przygotowany przez Zamawiającego JEDZ w formacie *.xml, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ, należy zaimportować do wyżej wymienionego serwisu oraz postępując zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją wypełnić wzór elektronicznego formularza ESPD, z zastrzeżeniem poniższych uwag:
2.1. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny.