Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kompleksowa dostawa energii cieplnej do obiektów SPZOZ Warszawa-Ursynów ul. Zamiany 13, ul. Na uboczu 5 i ul. E. Romera 4 w Warszawie na okres 48 miesięcy
Numer referencyjny: SPZOZ.U.ZAP/5080/2023
II.1.2)Główny kod CPV09320000 Para, gorąca woda i podobne produkty
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowa dostawa energii cieplnej do obiektów SPZOZ Warszawa-Ursynów ul. Zamiany 13, ul. Na uboczu 5 i ul. E. Romera 4 w Warszawie na okres 48 miesięcy. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – Warunki ogólne (załącznik nr 1 do SWZ)
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej tj. sprzedaż i dystrybucja ciepła za pomocą sieci ciepłowniczej do budynków przychodni przy ulicach Romera 4, Na Uboczu 5, Zamiany 13.
Dostawa ciepła do budynków jest usługą niezbędną do funkcjonowania placówek SPZOZ.
Zużycie energii w roku 2022 dla wszystkich budynków wynosiło 3.199,38 GJ,