Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-4
Nuorodos numeris: 701902708
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-4.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212320 Įvairios konstrukcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1. Obudowa łukowa V32 ze stali zwykłej w ilości 118,787 t.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 2. Obudowa prosta V25 ze stali zwykłej w ilości 451,892 t.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902708
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2