A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
I. A szerződés módosítás tárgya és módosuló rendelkezések
2. Szerződő Felek megállapodnak, hogy a Szerződéses Megállapodás I. fejezetében a szerződő felek adatai tekintetében az alábbi rész(ek) törlésre kerül(nek) és a helyébe az alábbi szöveg lép:
Módosítás után:
Amely létrejött egyrészről a
Zámoly Község Önkormányzata
Cím: 8081 Zámoly, Kossuth utca 43.
Képviseli: Sallai Mihály polgármester
Bankszámlaszáma: 11736006-15363121-00000000
Nyilvántartási száma: 363123
Gánt Község Önkormányzata
Cím: 8082 Gánt, Hegyalja utca 25.
Képviseli: Spergelné Rádl Ibolya, polgármester
Bankszámlaszáma: 50420812-10000692-00000000
Nyilvántartási száma: 362247
(a továbbiakban együtt “Megrendelő”),
Másrészről
Szabadics Közmű és Mélyépítő Zrt.
Címe: 8749 Zalakaros, Jegenye sor 3.
Képviseli: László Zoltán vezérigazgató
Bankszámlaszáma: 10300002-26000907-00003285
Cégjegyzékszáma: 20-10-040239
Adószám: 13748429-2-20
(a továbbiakban “Vállalkozó”) között.
2. Szerződő Felek rögzítik, hogy a Szerződésmódosítás által nem szabályozott kérdésekben a mindenkor hatályos magyar jogszabályok rendelkezései az irányadóak.