Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 966/2012
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне и инсталация на кабели за пасивни данни и услуги по електрическата мрежа
Референтен номер: EASO/2018/691
II.1.2)Основен CPV код45314300 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщителна инфраструктура
II.1.4)Кратко описание:
Открита процедура за обществена поръчка за сключване на рамков договор за предоставяне и инсталация на кабели за пасивни данни и услуги по електрическата мрежа.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 358 050.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 966/2012
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Provvista u l-Installazzjoni ta' Kejbils għal Servizzi ta' Netwerks għal Dejta Passiva u Elettriċi
Numru ta' referenza: EASO/2018/691
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV45314300 Stallazzjoni ta’ l-infrastruttura tal-cable
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Proċedura ta' ksib miftuħa għall-konklużjoni ta' qafas ta' kuntratt għall-provvista u l-installazzjoni ta' kejbils għal servizzi ta' netwerks għal dejta passiva u elettriċi.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 358 050.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist: