Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Įrangos, skirtos gyvybingų ląstelių auginimui ir vaizdinimui, komplektas (6186)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas38432000 Analizės aparatai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija numato įsigyti įrangą, skirtą gyvybingų ląstelių auginimui ir vaizdinimui, 2 pirkimo dalys.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Daugiafunkcinis ląstelių vaizdinimo aparatas
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33152000 Inkubatoriai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Ląstelių inkubatorius - robotas
Pirkimo dalies Nr.: 2