Hankelepingu sõlmimise teade
Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankelepingule antud nimetus
Nakkevõrkudega kalapüügil merelindude kaaspüügi vähendamiseks ette nähtud leevendamismeetmete uuring
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 11: Juhtimiskonsultatsiooniteenused [6] ja nendega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: ülesanded täidetakse teenuseosutaja määratud ruumides, välja arvatud EASME või Euroopa Komisjoni ruumid. EASME ja/või Euroopa Komisjoniga peetakse Brüsselis maksimaalselt 4 kooskõlastuskoosolekut.
NUTS kood
II.1.4)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Väikeste ja Keskmise Suurusega Ettevõtjate Rakendusamet (EASME) soovib sõlmida teenuslepingu, mille põhieesmärk on selgitada välja nii majanduslikult jätkusuutlikud kui ka bioloogiliselt säästvad tehnilised lahendused, et leevendada merelindude juhupüüki passiivpüünistega kalapüügil ELi vetes (v.a Vahemeri), pöörates eritähelepanu Läänemerele, Põhjamere idaosale ja läänepoolsetele vetele.
II.1.5)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)77700000 Kalastamisega seotud teenused
II.1.6)Teave Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepingu (GPA) kohtaHankeleping on hõlmatud Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga (GPA): ei
II.2)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumus
II.2.1)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumusMaksumus: 149 978 EUR
Käibemaksuta
IV osa: Hankemenetlus