Roba - 461297-2022
Hrvatska-Zagreb: Gumeni proizvodi
2022/S 162-461297
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Roba
(Dodatak Službenom listu Europske unije, 2022/S 122-346448)
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
ANTITRAUMATSKE PODLOGE
Referentni broj: 2022-66
II.1.2)Glavna CPV oznaka
19510000 Gumeni proizvodi
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave su ANTITRAUMATSKE PODLOGE