Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Služby - 461309-2023
Česko-Praha: Správa objektů
2023/S 144-461309
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Provoz a technická údržba objektů Ministerstva kultury
Spisové číslo: MK-S 7117/2023 OH
II.1.2)Hlavní kód CPV
79993100 Správa objektů
II.1.4)Stručný popis:
Předmět plnění veřejné zakázky je provádět údržbu, odstraňovat havarijní stavy a zajišťovat prohlídky a revize a další činnosti potřebné pro zabezpečení řádného a bezchybného provozu objektů a příslušných technických zařízení.
Předmět plnění je blíže specifikován v Příloze č. 3, Příloze č. 4 a Příloze č. 6 zadávací dokumentace. Přílohy budou tvořit přílohu č. 1, přílohu č. 2 a přílohu č. 4 smlouvy o poskytování služeb – provoz a technická údržba.
Předmět plnění je rovněž definován návrhem smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 8 200 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
50500000 Opravy a údržba čerpadel, ventilů, kohoutů a kovových nádob a strojního zařízení
50710000 Opravy a údržba elektrických a mechanických domovních instalací
45310000 Elektroinstalační práce
II.2.4)Popis zakázky: