You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Villamos energia beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001186332023
II.1.2)Fő CPV-kód
09310000 Villamos energia
II.1.4)Rövid meghatározás:
"Villamos energia beszerzése Mezőtúr Város Önkormányzata részére"
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Intézményi villany
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A nyertes Ajánlattevő feladata villamos energia szállítása a közbeszerzéssel érintett időszakra (12 hónap) 1 206 628 KWh, a közbeszerzési dokumentumokban felsorolt valamennyi felhasználási hely teljes körére kiterjedően, szabadpiaci szolgáltatói körülmények közötti, teljes ellátás alapú, fogyasztói menetrend adási kötelezettség nélkül számított Ft/kWh legalacsonyabb villamos energia áron, a 2024. január 1. 00:00 órától 2024. december 31. 24:00 óráig terjedő időszakra.
Szerződés típusa: Teljes ellátás alapú fogyasztói menetrend nélküli szerződés.
Közvilágítás
Rész száma: 2
"Közvilágítási célú villamos energia beszerzése Mezőtúr Város Önkormányzata részére"
A nyertes Ajánlattevő feladata villamos energia szállítása közvilágítás céljára a közbeszerzéssel érintett időszakra (12 hónap) 350 000 kWh mennyiségben (szankciómentes tolerancia sáv 20 %) a közbeszerzési dokumentumokban szereplő csatlakozási pontra kiterjedően, szabadpiaci szolgáltatói körülmények közötti, teljes ellátás alapú, fogyasztói menetrend adási kötelezettség nélkül számított Ft/kWh legalacsonyabb villamos energia áron, a 2024. január 1. 00:00 órától 2024. december 31. 24:00 óráig terjedő időszakra.