II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Numer referencyjny: RZP/PN/57/20
II.1.2)Główny kod CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 13 pakietów:
Pakiet nr 1 – Odczynniki do serologii i immunologii;
Pakiet nr 2 – Clotrimazol;
Pakiet nr 3 – Odczynniki chemiczne;
Pakiet nr 4 – Odczynniki do hodowli komórkowych;
Pakiet nr 5 – Odczynniki do badań genetycznych;
Pakiet nr 6 – Zestaw do oznaczania ilości przeciwciał;
Pakiet nr 7 – Odczynniki kompatybilne do karty DNA;
Pakiet nr 8 – Odczynnik do elektroforezy;
Pakiet nr 9 – Testy kasetkowe;
Pakiet nr 10 – Odczynniki do badań;
Pakiet nr 11 – Naturalny polimer;
Pakiet nr 12 – Przeciwciało TNFAlfa;
Pakiet nr 13 – Zestaw do oczyszczania DNA.
Kody zgodne ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 33.69.65.00-0 Odczynniki laboratoryjne, 33.69.63.00-8 – Odczynniki chemiczne.
2. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki do serologii i immunologii
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
33696300 Odczynniki chemiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.1 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.1 do SIWZ.
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.2 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.2 do SIWZ.
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.3 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.3 do SIWZ.
Odczynniki do hodowli komórkowych
Część nr: 4
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.4 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.4 do SIWZ.
Część nr: 5
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.5 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.5 do SIWZ.
Zestaw do oznaczania ilości przeciwciał
Część nr: 6
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.6 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.6 do SIWZ.
Odczynniki kompatybilne do karty DNA
Część nr: 7
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.7 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.7 do SIWZ.
Odczynnik do elektroforezy
Część nr: 8
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.8 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.8 do SIWZ.
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.9 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.9 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.10 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.10 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.11 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.11 do SIWZ.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.12 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.12 do SIWZ.
Zestaw do oczyszczania DNA
Część nr: 13
Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja asortymentowo-cenowa stanowiąca załącznik nr 2.13 do SIWZ oraz specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 3.13 do SIWZ.