С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 461785-2019
България-София: Касети с тонер
2019/S 190-461785
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) съгл. сключено рамково споразумение № СПОР-5/18.4.2019 г. на МФ
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства, обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)“ съгласно сключено рамково споразумение рег. № СПОР-5/18.4.2019 г. на Министерство на финансите
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) — общо 179 броя, съгласно техническа спецификация