Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
HADEA/2022/OP/0011 – Vícestranné rámcové smlouvy v kaskádě na podpůrná opatření v oblasti kontroly tabáku
Spisové číslo: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Hlavní kód CPV73000000 Výzkum a vývoj a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Hlavním účelem vícestranných rámcových smluv (FWC) v kaskádě je poskytnout služby na podporu různých činností v oblasti kontroly tabáku na úrovni EU.
Cílem je podpora provádění a dalšího rozvoje politiky a právních předpisů EU v oblasti kontroly tabáku a opatření dále nastíněných v evropském plánu boje proti rakovině.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV73000000 Výzkum a vývoj a související služby
73100000 Výzkum a experimentální vývoj
II.2.4)Popis zakázky:
Vícestranné rámcové smlouvy v kaskádě na podpůrná opatření v oblasti kontroly tabáku.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
HADEA/2022/OP/0011 — Wielokrotne umowy ramowe w systemie kaskadowym o działania wspierające w dziedzinie kontroli tytoniu
Numer referencyjny: HADEA/2022/OP/0011
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.1.4)Krótki opis:
Głównym celem wielokrotnych umów ramowych w systemie kaskadowym jest świadczenie usług wsparcia w różnych działaniach w dziedzinie kontroli tytoniu na poziomie UE.
Celem jest wsparcie wdrażania i dalszego rozwoju unijnej polityki i prawodawstwa UE w zakresie kontroli tytoniu oraz działań określonych w europejskim planie zwalczania raka.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
73100000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Wielokrotne umowy ramowe w systemie kaskadowym o działania wspierające w dziedzinie kontroli tytoniu.