II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: EZP-271-2-77/PN/2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa produktów leczniczych do Apteki Szpitalnej
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 393 883.56 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Produkty lecznicze - Zadanie 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa leku do Apteki Szpitalnej
Produkty lecznicze - Zadanie 2
Część nr: 2
Produkty lecznicze - Zadanie 3
Część nr: 3
Produkty lecznicze - Zadanie 4
Część nr: 4
Produkty lecznicze - Zadanie 5
Część nr: 5