Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 463051-2019
Magyarország-Budapest: Fűtőmű javítási és karbantartási munkája
2019/S 190-463051
Tájékoztató az eljárás eredményéről – Közszolgáltatások
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Tervezett hibaelhárítási feladatok, új fogyasztók
Hivatkozási szám: EKR000214632019
II.1.2)Fő CPV-kód
45259300 Fűtőmű javítási és karbantartási munkája
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezett hibaelhárítási feladatok és új fogyasztók távhőszolgáltatásba kötésének elvégzése vállalkozási keretszerződés keretében
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
71322200 Csővezeték-tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A hőszolgáltatási és hőtermelő létesítmények rendeltetés szerinti üzemvitele érdekében elvégzendő munkák összessége, melyek technológiai bontást tekintve az alábbiak lehetnek:
Távhővezetéken előre nem tervezhető, rövid határidővel történő kivitelezés, meglévő vagy új nyomvonalon
Elvégzendő feladatok:
— tervezés, tervek engedélyeztetése,
— csővezeték építése, javítása, bontása:
— távhővezeték (hagyományos, előre szigetelt, flexibilis, duplex, spiko, egyéb, 25 bar nyomású és 140 0C hőmérsékletű az ajánlatkérő hatályos létesítési előírásai szerint),
— vízvezeték (acél, horganyzott, azbesztcement, PPR3, réz, ötrétegű műanyag és KPE anyaggal),
— csatorna,
— gázvezeték,
— gőzvezeték,
— olajvezeték,
— sűrített levegő vezetéke,
— elektromos vezetéki, távközlési munkák,
— szerelvények cseréje,
— acélszerkezeti munkák,
— vasbeton műtárgyak építése, átalakítása, bontása (akna, védőcső, alaplemez),
— csővezeték állapotfelmérése, nyomáspróbája, ütközésvizsgálata,
— csővezeték pozíciójának meghatározása, kutatóárok készítése, a feltárás eredményeinek kiértékelése,
— építési terület előkészítése,
— építést követően, helyreállítási munkák elvégzése,
— egyéb fent nem említett hibaelhárítás.
Távvezeték átmérők és hosszúságok, amely mennyiséggel az ajánlatkérő tervez:
DN80: 65 nyvfm
DN100: 255 nyvfm
DN125: 1909 nyvfm
DN150: 781 nyvfm
DN200: 1557 nyvfm
DN250: 160 nyvfm
DN300: 265 nyvfm
Össz. hossz (nyvfm): 4992
Hőtermelő létesítményekben előre nem tervezhető, rövid határidővel történő kivitelezés, meglévő vagy új nyomvonalon
— elzáró szerelvények, berendezések javítása, cseréje,
— kisebb csővezetékek újjáépítése, javítása,
— nagyobb átmérőjű csővezetékek javítása, újjáépítése, mely nem jár burkolatbontással, vagy földmunkával,
— acélszerkezetek (létrák, podeszt állványok, alátámasztások, stb.) javítása,
Ajánlatkérő a közbeszerzés mennyiségét a rendelkezésre álló keretösszeg megadásával határozza meg, a keretösszeg: nettó 1 980 000 000 Ft. A Megrendelő a keretösszeg legalább 80 %-át köteles lehívni.
FŐTÁV Zrt. hőtermelő meglévő létesítményeinek felsorolását a műszaki leírás tartalmazza.
Ajánlatkérő mind a hibaelhárítás, mind az új fogyasztó bekötése esetén a gépészeti rezsióradíj nettó 16 500 Ft/óra, a mélyépítési rezsióradíjat nettó 15 500 Ft/óra díjat meghaladó megajánlásokat tartalmazó ajánlatokat a Kbt. 73. § (6) bek. c) pontjára figyelemmel a Kbt. 73. § (1) bekezdés e) pontja alapján érvénytelenné nyilvánítja.